top of page

21 Nis Paz

|

Zoom Toplantısı

DEĞERLER WORKSHOP'U

21 Nisan'da başlıyor! Bu workshop'ta kişisel farkındalık ve kendimize yaptığımız yolculuğun üç aşamalı hali bir araya geliyor. Gerçek bir konsantrasyonun nasıl gerçekleştiğini anlamak ve zihinsel kısıtlamaların kökenini keşfetmek için bir fırsat sunuyoruz.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
DEĞERLER WORKSHOP'U
DEĞERLER WORKSHOP'U

Saat ve Yer

21 Nis 2024 21:00 – 18 May 2024 22:30

Zoom Toplantısı

Etkinlik Hakkında

Bu workshopta, kişisel farkındalık ve kendimize yaptığımız yolculuğun üç aşamalı hali birleşti. 

Gerçek konsantrasyonun ne olduğunu anlamak ve zihinsel kısıtlamaların kökenini keşfetmek için bir  fırsat sunuyoruz. Çünkü, çaba sarf ettiğiniz halde istediğiniz sonuca ulaşamıyorsanız, sorunun kaynağını içsel  dünyanızda aramak önemlidir. Bu sürecin başlangıcı, kendimizi görmek ve tarafsız bir şekilde kendimizi değerlendirmektir. 

Bir birey  olarak kendimizi nasıl şekillendirdiğimizi ve bunun gerçek bir sanat olduğunu keşfedeceğiz. Ardından, ikinci aşamaya geçiyoruz! Gerçekten isteklerimizin neler olduğunu ve istemenin ardındaki gizemi keşfedeceğiz. 

Yaratımın ne  anlama geldiğini ve bazen neden istediklerimizi gerçekleştiremediğimizi veya gerçekleştirdiğimiz  şeyleri neden sevemediğimizi anlamaya çalışacağız. Bu süreçte, zamanın ve sınırlayıcı inançların hayatımızı nasıl etkilediğini ve koyduğumuz engelleri  gözden geçireceğiz. 

Enerji ve frekans yükseltme çalışmalarının, bireyin kendini tanımadan etkili  olamayacağını unutmayacağız. 

Koyduğun blokajlar! 

Hep söylerim, enerji ve frekans yükseltme çalışmaları asla kişi kendini net bir şekilde tanımadan  olmaz. Önce kendinin ne olduğunu fark edip sonra enerjini ne yönde evireceğine karar vermelisin.

 Evettt, son aşamada, enerjimizi nasıl yükseltiriz, yeni dünyada titreşimi değişen frekanslarla ahenk ile  nasıl dans ederiz? Beraber araştıracağız. Geçmiş referanslarımız ve geçmiş hatalı anılarımız nedeni ile genelde acı ile tekamülü seçtik ve bunu  deneyimledik. Şimdi, içimizdeki gücü keşfetmek ve mutlulukla tekamülü keşfetmenin mümkün olduğu bir alana adım atıyoruz. 

Bu Workshop da olması gereken kişiler olacak. Katılacak kişiler belirli bir süre önce belirli bir frekansa  yükselmiş olduğundan eminim.

Enerjisel olarak bu çalışmada bulunacak arkadaşlarımla karşılaşmak  için sabırsızlanıyorum.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page