top of page

Ekibim

Biz Kimiz?

015A2494.jpg

Harika Gülnur Varol

Don Francis

25 Haziran Isparta doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Isparta'da tamamladıktan sonra İzmir Ege Üniversitesi Konservatuarını kazandım. Müzik, hayatımın bir parçası olsa da müzik ile ilgili uzun yıllar çalışma yapamadım. 2009'da ufak ufak müzik çalışmalarım başladı. 2013'de TSM koro şefliği ile devam ettim. Kişisel gelişim ve kendimi anlama, tanıma çalışmalarım 2007 yılında başladım. Sonrasında Livcon koçluk başta olmak üzere bir sürü eğitim aldım. Eğitimlerim öncesinde, kendi üzerimde yaptığım çalışmalarım çok işime yaramıştı. 2010 yılında koçluk denemelerine başladım. O dönemde kıt bilgimle dahi iyi sonuçlar alıyor olmak beni çok heyecanlandırıyordu. Her şeyi derinden sorgulayan yapım, hep daha iyisi olabilir der. Bu nedenle, devamlı daha iyi teknikler keşfederim ve uygularım. Nümeroloji belki de en sonra aldığım olmasına rağmen kişisel gelişimde ilk önce alınacak eğitim olduğunu düşünüyorum. Şu an çalışmalarımın ilk başlangıcı nümeroloji, sonrasında 4 haftalık kişisel koçluk ve 8 haftalık spritüel sohbetler adı altında, kişinin enerji ve bolluk bereketini daha da açabilmesi yönünde. 

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
WhatsApp Image 2021-08-20 at 20.47.28.jpeg

Gönül Salman

Sağ Kolum


Gönül Salman, adı gibi bir gönül insanı! Adana'nın sıcak topraklarından çıkıp gelmiş, kalbiyle iş yapan biri. Bir zamanlar eğitimimize katılan Gönül, başlangıçta sadece bir öğrencimizdi ama ne zaman ki Gönül o güzel enerjisiyle her şeyi halletti, her şeyi düzeltti ve bildi işte o zaman onu sağ kolumuz olması kaçınılmaz oldu. İlk başlarda eğitimimizin sadece bir parçası olan Gönül, sonunda eğitimin can damarı haline geldi. O sonunda her şeyi çözüme kavuşturmayı başarıyor!

Evli ve iki çocuk annesi olan Gönül, 20 yılı aşkın süredir spiritüel eğitimlerle ilgileniyor. Sanırım bu süre zarfında evrenin sırlarını çözmüş olmalı! Onunla çalışmak demek, biraz gizemli bir maceraya atılmak demek.

+90 532 559 18 85

WhatsApp Image 2021-08-20 at 20.47.28.jpeg

Tuğsen Güngörmüş

Tess Brown


Tuğsen, telefonun diğer ucunda duyduğun o samimi ses, işte o, arka planda her detayı yöneten, her anı planlayan bir organizasyon dehasıdır. Tuğsen'in gerçek büyüsü sadece güler yüzü ve işine olan tutkusuyla gerçekleşir. Üstelik, iletişim ve iş yönetimi alanında aldığı kapsamlı eğitimle, her adımı stratejik bir hamle olarak görür ve tüm zorlukları ustalıkla aşar. Kim demiş asistanlık sadece dosya düzenlemekle sınırlıdır diye, işte Tuğsen bu düşünceyi yerle bir ediyor! Onunla çalışmak, sadece bir iş ilişkisinden öte, bir macera ve başarı yolculuğudur. Her sorunuza cevap verir, randevular ondan sorulur!

Güzel Asistanım

+90 530 843 07 88

  • Whatsapp
  • LinkedIn
bottom of page