top of page

Hoş Geldiniz!

Eğitim programımız devam etmektedir.

Yeni eğitimimizin tarihi ve detaylı bilgileri henüz belli değildir. Ön Kayıt için bize ulaşabilirsiniz.

+90 530 843 07 88
harikagulnurv@gmail.com

Numeroloji Eğitimi

İnsan demek iki temel anlam taşır. Birincisi bağ kuran, İkincisi unutan.

Bağ kurmak; insanın yaratıcısı ve tüm varlıklarla bağ kurabilme özelliğidir. Fakat yaşamın içinde bağlarımızdan nasıl etki alacağımızı bilemeyebiliyoruz.

Unutan; bu dünyada niye varız unuttuk. Bu nedenle insanoğlunun en temel ihtiyacı, yaratıcı ve her şeyle en doğru bağı kurup, asıl varmak istediği yeri bulabilmektir.

 

Dünyada ki, asıl gerçek rolümüzü bulabilmenin zorluğunu nesiller boyu yaşadık. Karmalar nedeni ile başka başka atalarımızın rollerine dahi girip işin içinden bir türlü çıkamadık. Fakat, 2000’li yıllar itibari ile bilgilerin güncellenip hayatımıza girmeye başlaması, asıl gerçek rolümüzü bulabilme olasılığımızı oldukça yükseltti.

Epigenetik sistemde blokajlarımızı görebilmek, onlarla yaşamayı öğrenmek, farkındalık yolu ile açılım yaşamanın en pratik yolu kişinin kendi tasarımını bilmesidir. Bilmek güçtür. Bilmek ve sevmek. Bildiğini sevmek.

 

-----------

 

Tekamüle niyetli her ruh mutlaka numeroloji eğitimi alarak, hakikat kervanına katılmalı. Eğitimin içinde yaşam felsefesinin ince detayları ile tanıştığınızda bakış açınız değişecek, Dünya da ama başka pencereden bakıyor olacaksınız.

 

Her dersin kaydı alınıp aynı hafta içerisinde sizlerle paylaşılıyor olacak.

 

Ders içerikleri, teknik konular ve sorularınızı eğitim boyunca bizimle paylaşabileceksiniz.

 

Eğitim sonunda katılımcıların hepsi Uluslararası Onaylı Sertifika alacaktır. Sertifika ücreti eğitime dahildir! Sertifikalarınız tarafınıza mail üzerinden PDF olarak gönderilecektir.

Beyaz oda

Ön Kayıt Formu

Teşekkür ederiz! Formunuz bize ulaşmıştır.

bottom of page